PO–PÁ: 6:00–22:00 | SO–NE: 7:00–22:00

Výhody členství

Proč se k nám přidat?

Členství, co dává smysl

Chceme, abyste měli výsledky. Proto je minimální doba členství u nás stanovena na 3 měsíce. Vybrat si ale můžete i výhodnější členství na 6 nebo 12 měsíců.

Náš tým se věnuje vám

Jsme „clever” tedy většina věcí, včetně plateb a vstupu probíhá automaticky. Náš personál má proto více času starat se o čistotu a pomáhat vám s tréninkem.

Platíte jen za to, co využíváte

Z typů členství si můžete vybrat program přesně pro vás. Když chcete využívat jen fitness a nic víc, nemusíte platit za lekce. Ale můžete si připlatit kávu nebo solárko.

Pití a sprchy v ceně

Pitný režim je při cvičení důležitý, proto ho máte k dispozici neomezeně v rámci našeho Mineral baru. Nesmyslné poplatky za sprchy neúčtujeme.

Skvělé místo i dostupnost

Autem i MHD se k nám dostanete snadno. A parkování máte ke každé návštěvě na 2 hodiny zdarma.

Inovativní formy cvičení

Nabízíme nejnovější posilovací stroje, efektivní skupinové lekce Les Mills v sále na klubu Clever Fit Karolina 2 i zcela inovativní kruhový trénink Biocircuit Cardio na klubu CF Karolina 2 a špičkové technologické cvičení Biostrength na CF Karolina 1.

Biocircuit: Fitness, které se vám přizpůsobí

Představte si okruh cvičebních strojů, na které se po příchodu jednoduše přihlásíte, a ony se automaticky nastaví na parametry, které máte nahrané ve svém chytrém náramku. Můžete začít okamžitě trénovat na přístrojích, které se vám dokonale přizpůsobí. Přecházíte z jednoho stroje na druhý, bez zbytečného zastavování se a čekání, a komplexní a efektivní trénink celého těla máte hotový už za 22 minut. To je Biocircuit.

Je to váš chytrý trénink. Ať už jste ve fitness centru nikdy nebyli, nebo jste naopak sportovní profíci, snadno si vyberete „svůj“ program:

Začněte se hýbat

Zvyšte svoji energii i náladu díky postupnému zvyšování síly a zlepšení držení těla. Pokud je pro vás fitness sprosté slovo, pak individuálně nastavený osobní trénink na Biocircuit je pro vás to pravé. Navíc pokud si nebudete vědět rady, v ceně členství máte vždy asistenci našich clever fit koučů.

Zhubněte

Nastartujte svůj metabolismus, a zejména energetický výdej! Svého štíhlejšího „já“ dosáhnete tím, že zvýšíte svalovou sílu, a díky tomu spálíte více kalorií. Program pro každého, kdo se chce cítit o několik kilo lehčí, a to nejen proto, aby měl více energie pro svoji rodinu, práci či drahou polovičku.

Vytvarujte své tělo

Vypadat a cítit se lépe ve vlastním těle nebylo nikdy snazší. Pomocí Biocircuit toho dosáhnete tím, že zvýšíte svalovou rovnováhu a harmonii, zpevníte posturální svaly, které vám pomáhají ke správnému držení těla, a zvýšíte kloubní flexibilitu.

Zůstaňte mladí

Zlepšete kvalitu svého života díky bezpečnému silovému programu, který má blahodárný vliv na zvýšení úrovně vaší energie, pomáhá zpevňovat jak svaly, tak i kosti, a v neposlední řadě díky vyplaveným hormonům zlepšuje náladu. A to platí pro všechny věkové skupiny.

Zvyšte svůj výkon

Program vhodný pro sportovce pro zvyšování svalové síly, který posouvá vlastní hranice tréninku díky maximálně efektivnímu intervalovému tréninku o vysoké intenzitě. Skvělý jako doplněk sezónní přípravy sportovce, stejně jako pro mimosezónní udržení výkonu.

Cvičím, kdy se mi chce, a ne kdy se to hodí trenérovi. To je Biocircuit.

1. První trénink a nastavení

Pouze a jedině na první trénink se musíte dostavit v předem smluvený čas. Je to proto, aby clever fit kouč mohl správně nastavit všechny vaše údaje do systému, spárovat váš náramek se stroji a vybrat vám na míru vhodný druh tréninku. Během první lekce probíhá také nastavení výšky sedaček u strojů, volba rozsahu pohybu a otestování vašeho výkonu pro nastavení správné zátěže.

2. Vaše tréninky

Clever fit kouč vás podrobně seznámí s každým strojem (celkem je v okruhu 9 cvičebních strojů) a přesně je nastaví dle vašich tréninkových možností a cíle. Po úvodním nastavení s trenérem již můžete přijít kdykoli a snadno v tréninku pokračovat tam, kde jste minule skončili.

3. Jedno přihlášení

Přicházíte-li na trénink, vše začíná u Biocircuit Kiosku, kde se zalogujete pomocí náramku, který jste od nás získali během první návštěvy. Na Kiosku se vám zobrazí váš aktuální tréninkový plán a budete přesměrováni na volný stroj, nebo, v případě plného obsazení, umístěni na čekací listinu (nebojte, čekání není dlouhé – pokud by byl kruh aktuálně obsazený, jste hned další v pořadí). Následně můžete začít cvičit na kterémkoli volném stroji.

4. Trénink na strojích

Na každém stroji pak už jen stačí stisknout tlačítko start, a začít cvičit. Na stroji cvičíte 45 sekund, a poté následuje 30sekundová pauza, kterou máte na přesun a spuštění dalšího stroje. V průběhu cvičení si zátěž můžete samozřejmě upravovat.

5. Cvičení a výsledky pod kontrolou

Po ukončení dvou kompletních kol na strojích váš trénink končí. Výsledky z aktuálního tréninku, ale i z těch předchozích si můžete snadno zkontrolovat a porovnávat na Biocircuit Kiosku nebo odkudkoli v mywellness aplikaci.

Podívejte se, jak Biocircuit funguje v praxi