PO–PÁ: 6:00–22:00 | SO–NE: 7:00–22:00

Rozvrh lekcí

Letní rozvrh lekcí je platný od 3. 7. 2023. Lekce povede tým instruktorů Clever fit Karolina. Sledujte aktuální změny a záskoky na Facebooku

Informace o lekcích

BODYPUMP™

BODYPUMP™ je cvičení s lehkými až středně těžkými váhami a velkým počtem opakování. Díky vědecky ověřeným pohybům a skvělé pumpující hudbě je to fantastická a motivující lekce.

BODYATTACK™

BODYATTACK™ je vysoce energické, zábavné a atletické cvičení zaměřené na kardio kondici, vytrvalost a obratnost. Je složeno z kombinací atletických pohybů, jako je běh, výpady a skoky, se silovými cviky, jako jsou kliky a dřepy. Tato sportem inspirovaná cvičení také posilují kardio vytrvalost, zlepšují koordinaci a obratnost.

BODYBALANCE™

BODYBALANCE™ je cvičení založené na józe pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou pružnost, sílu jádra a pocit pohody.

Pro každého, kdo s jógou teprve začíná, je BODYBALANCE™ skvělým úvodem a nabízí spoustu možností náročnějších cviků. Zkušenějším nabízí větší rozmanitost než tradiční lekce jógy, protože kromě jógových cviků zahrnuje i pohyby taiči a pilates. BODYBALANCE™ zlepšuje flexibilitu a sílu jádra těla a zároveň snižuje hladinu stresu a soustředí mysl, čímž vytváří trvalý pocit pohody a klidu.

BODYSTEP

Kardio cvičení, které je založeno na překonávání výškového rozdílu – na pohybu ve vertikálním směru (nahoru a dolů) s pomocí cvičebního stupínku (stepu). Jedná se o jednoduché funkční pohyby s přidáním posilovacích prvků.